| aRandomTPUGuy a întrebat:

Sunt putin ingrijorat, prietenei mele ii intarzie ciclul de cateva zile. I don't want to see Atunci cand am intretinut relatiile sexuale am folosit prezervativ mereu, nu am terminat in vagin, mereu am scos-o si ejaculam in afara in prezervativ.
Sunt cam ingrijorat. crying
Putin ajutor va rog sad

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă ați făcut sex protejat, este imposibil sa fie gravidă.

| sofisis a răspuns:

"Atunci cand am intretinut relatiile sexuale am folosit prezervativ mereu, nu am terminat in vagin, mereu am scos-o si ejaculam in afara in prezervativ." - in situatia de fata, DACA e gravida ( desi 100% nu e ), clar nu e copilul tau.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Inseamna ca ea are un ciclu neregulat si de aceea ii intarzie de multe ori.

| ioana198 a răspuns:

Daca ii intarzie ciclul poate fi de la stres, raceala sau are o dereglare hormonala. Dar ca sa afle sigur ce are, un consult la un medic ginecolog, e sfant.Sau daca nu un test de sarcina, in a 7 a zi de intarziere a ciclului menstrual, sau in cauza dupa 21 de zile de la contactul sexual

| aRandomTPUGuy explică:

+n-am facut-o in perioada fertila, deoarece are o aplicatie pe telefon si ii arata perioada respectiva.

| aRandomTPUGuy explică:

I-a venit pana la urma?