| DoctorInFemei a întrebat:

Salut. Sunt un baiat de 19 ani care pana la varsta de 18 ani si 9 luni nu a dat la mij niciodata. Nu am facut sex, in caz ca citesc si crestini. De asemenea, m-am pupat cu 3 fete, prima fiind dupa 18 ani. Acum sunt intr-o relatie si colegii mei imi spun ca sunt FOARTE "sub papuc". Ce pot face? De exemplu, o istanta in care mi-au spus asta, a fost cand discutam pe grup sa alegem un loc de mers in vacanta si eu aprobam tot ce zicea iubita mea pe care o iubesc foarte, foarte, foarte mult. De asemenea am scor 60 la rice purity test. DAU FUNDA ROG SI OFER SERIOZITATE

Răspuns Câştigător
| Anaysa26 a răspuns:

Și tu îmi spui mie aberații când tu habar n-ai de viața laughing)

| DoctorInFemei explică (pentru Anaysa26):

Am scris la pers 1 da nu e despre mine fa

| Anaysa26 a răspuns (pentru DoctorInFemei):

Fă? Se vede ce bărbat educat ești. ai crescut cumva cu porcii în coteț?

| DoctorInFemei explică (pentru Anaysa26):

Da. la mama ta

| Anaysa26 a răspuns (pentru DoctorInFemei):

Îmi pare rău dar ai greșit adresa mama mea nu are coteț. da poate are maică-ta ia întrebo vezi ce îți zice

12 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Insoara te cu ea, iubeste-o, toata vista si lasa prietenii inviduosi sa vorbeasca.

| Simpatic a răspuns:

Adica abia ai descoperit 1 femeie, dar te dai deja doctor in femeiwinking
daca iubita ta este prima din viata ta si tu esti sa zicem al 4-lea ei iubit, este de inteles de ce te tine sub papuc cum zici, pentru ca are mai multe experienta cu barbatii si de viata
insa ar fi cazul sa nu fii fatalau si sa ai si tu initiativa si atitudine, asta nu inseamna ca o femeie nu trebuie respectata, ca trebuie "rupta pe genunchi ", dar din cand in cand este bine ca tu sa fii cel care decide directia lucrurilor si nu doar eawinking

| LoveSleep a răspuns:

Ce treaba are orezul cu datul la mij? Te uiti si tu la Uncle Roger?

| 08Anna a răspuns:

Buna!
Nu e nici o problema daca nu ai avut contact sexual pana la acea vârsta. Înțeleg ca poate asta te face sa te simți mai jos fata de cei din jurul tău, care poate deja au făcut pasul asta, dar nu exista nici o diferența intre tine si ei.(sau poate ca simți presiunea sa o faci) Este un moment pentru fiecare si iți recomand sa faci pasul ala când te simți confortabil.
Cat despre relația ta, nu pot sa zic ca este o problema daca prietena ta ia deciziile. Poate simți ca nu contribui ceva la relație, dar puteți avea o discuție daca pe ea o deranjează daca face mereu planurile/ alege locațiile. Daca nu are nimic împotriva, înseamna ca nu e nevoie sa schimbi ceva.
Bafta mai departe

| DoctorInFemei explică (pentru 08Anna):

Se scrie nicio

| 08Anna a răspuns (pentru DoctorInFemei):

"Nicio" si "nici o" sunt cuvinte diferite. Am scris nici o pentru ca se face acordul cu substantivul, care este feminin

| DoctorInFemei explică (pentru 08Anna):

Se scrie nici o doar ca zici de ex nu vreau nici o para nici un mar, in rest zici nicio. inclusiv cand zici nicio problema. invatati sa scrieti si dupa dati va destepti

| Anaysa26 a răspuns (pentru DoctorInFemei):

Pișăte