| SuntAnonim7 a întrebat:

Sunt virgin, am 16 ani si de la un timp, mi se intampla sa am cateodata dureri ale testiculului stang (de obicei dupa ce merg mai mult sau alerg). Mentionez ca ma masturbez, uneori de mai multe ori pe zi, in unele zile deloc. Eu ma gandesc ca poate fi de la lenjerie deoarece durerea apare mai ales atunci cand port boxeri (poate deoarece testiculele nu au suport), iar cand port chiloti durerea nu prea apare. Voi ce ziceti, vi s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.romedic.ro/forum/durere-testicul-stang-la-efort-22421

vezi ce scrie acolo, dar cum apar durerile?

| corbulalbrosu a răspuns:

Originea aparitiei durerii amintite cel mai probail este urmarea apasarii puternice exercitate de o lenjerie intima foarte stramta asupra testiculului care are marimea mai mare. Sanatate!

| SuntAnonim7 explică:

Nu mi se pare stramta lenjeria, mai ales ca durerea apare mai frecvent cand port boxeri, care nu sunt asa stramti ca si chilotii.