| Sabybyy a întrebat:

Salut! Susțineți LGBTQ?
Pentru cei care nu știu LGBTQ este o prescurtare pentru Lesbian Gay Bisexual Transgender și Queer.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu stiu daca pot spune ca sustin comunitatea deoarece nu am participat la adunari sau alte evenimente de acest fel si nici nu am semnat prea multe petitii etc.Dar imi sustin prietenii care fac parte.

| Holiday a răspuns:

Intrebarea e cam fara noima. E ca si cand ai intreba daca sustin blonzii. In alta ordine de idei, minoritatile sexuale evident ca trebuie sa aiba fix aceleasi drepturi ca persoanele heterosexuale.

| VoidEternal a răspuns:

Daca ei nu ma deranjeaza pe mine, eu nu ii deranjez pe ei. Simplu.

| VladAntonio a răspuns:

Îmi susțin prietenii care fac parte din aceasta comunitate.

| RogerRon a răspuns:

Da sustin si sunt empatic fata de membrii, dar nu fac parte din LGBTQ