| Seyko a întrebat:

Salut, Tin sa va spun ca sunt indragostit de o colega, i-am spus ca o iubesc foarte mult... dar ea mi-a spus ca nu ma poate vedea mai mult ca pe un prieten. Avand in vedere situatia pe care tocmai v-am descris-o, credeti ca ar trebui sa ii fac un cadou acum ca tot o sa fie in curand ziua indragostitilor, sau cum sa procedez?

Si daca da, ce as putea sa ii fac (are aproape 17 ani)?

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Eu cred ca a fost destul de clara fata, nu o pune intr-o situatie urata sa ii dau un cadou, pentru ca nu o sa stii cum va reactiona. Nu crezi ca te-ai grabit sa ii spui ca o iubesti? laughing Daca tot vrei sa ii faci un cadou, ia-i un trandafir alb si rafaello(sper ca asa se scrie :d)