| Seyko a întrebat:

Salutare, multi dintre voi poate imi cunoasteti deja povestea, iar pentru cei care nu o stiu am sa o mai spun odata. M-am indragostit de o colega de clasa. Tin sa va spun ca ma inteleg bine cu ea, vorbim, glumim si pe la scoala si pe facebook, ne mai aruncam cate o privire si in timpul orelor... etc. Acum o saptamana i-am spus ceea ce simt pentru ea, dar ea mi-a spus ca nu m-ar putea vedea mai mult ca pe un prieten.

Intrebarea mea este: Daca maine ca tot e Ziua Indragostitilor, ar trebui sa ii fac vreun cadou? ( dati-mi niste idei )

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,un trandafir s-ar putea sa faca pentru tine ceea ce n-au reusit saptamani intregi de povesti in zadar!
Asa ca, du-i fetei un trandafir si spune-i doar atat "pentru ceea ce ar fi putut fi".
Sau scrie asta pe o carteluta si ataseaz-o la trandafir.
E o floare doar, n-are voce dar are valoare.
Iar gestul e nepretuit!
happy

| Seyko explică (pentru greece12):

Multumesc pentru raspuns, am facut intocmai cum mi-ai zis tu, doar ca i-am soptit la ureche cand am pupat-o "pentru ca te iubesc", iar lucrurile au inceput deja sa se schimbe big grin

| greece12 a răspuns (pentru Seyko):

In cazul asta, fii recunoscator trandafirilor!
happy
Foarte frumos!
happy

| neutrino a răspuns:

Da, dar si un buchet cu flori.

| unknøwn a răspuns:

N-ar trebui.

| StefanAndrei99 a răspuns:

In *** si eu am patit la fel si nu cu una...Cu 3 rolling on the floor))
Parca ar fi nebune straight face
Fa-i un cadou pe care i l-ar face un prieten big grin

| Bordas_Mark_1982 a răspuns:

Asta am patit si eu prietenascrying(((( Incearca de vrei, dar al mine nu a avut rost...

| Alazaroaie_Darius_1997 a răspuns:

Ar fii frumos sa ii faci un cadou gestu conteaza cel mai mult mai ales ca iti place de ea....cu atat mai bine o si surprinziwinking... sper ca ti-am fost de ajutor