| anonim_4396 a întrebat:

Salut toata lumea, am 15 ani si am o intrebare pentru baietii care au facut sex.Cum a fost prima oara? Deoarece saptamana viitoare urmeza sa fac sex pentru prima data si am emotii si nu stiu cum o sa fie.Am vorbit deja cu prietena mea si a spus ca si ea vrea sa facem asta.La voi cum a fost multi prieteni mi-au spus ca prima data e cel mai ciudat, ciudat intr-un fel ca nu va iesi ca in filmele porno sau lucruri de genul si sunt constient de asta.Va rog fara caterinca si misouri prin raspunsuri pentru ca eu chiar am emotii si nu am nici un prieten care sa nu mai fie virgin ca sa il pot intreba pe acesta de asta am hotarat sa apelez la tpu.Multumesc anticipat

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta nu este deloc bine sa i ti incepi viata sexuala, mai asteaptă pana după 18 ani, pentru o fata sa faca sex la 15 ani este o nenorocire totala deoarece asa cum organele tale sexuale nu sunt pregatite si maturizate pentru sex nici ale ei nu sunt, decitr daca faci sex cu una de 30 de ani dar acest lucru este exclus ca ele nu se încurca cu minori de 15 ani, ai scoală ocupa te de carte serios nu de sex.

| Allemando a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

E legal. Să facă așa cum crede el de cuviință.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit si fara mustrari de constiinta daca ai resoecta planul Creatorului si nu ai face deloc sex inainte de casatorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este indicat la anisorii astia sa faci ce fac adultii, fiindca esti mult prea mic si iresponsabil sa faci sex.
De ce crezi tu ca este ilegal sa ai sex cu o minora?
Eu spun sa mai asteptati vreo 2-3 ani, pana mai cresteti si pana realizati ca sexul nu-i o joaca de copii, ci o chestie mult prea serioasa, care poate sa va aduca copii.

| Allemando a răspuns (pentru Violleta2022):

E absolut legal, dacă ea consimte să facă sex. Asta doar dacă are și ea 15 ani sau mai mult.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Allemando):

Cunosc un caz real, fata 17 ani care a facut sex consimtit dar cand au aflat parintii fetei, ea s-a speriat si a declarat ca a fost violata.
Asa s-a ajuns la proces si pedepsirea baiatului cu inschisoare.

| nigur a răspuns (pentru Violleta2022):

Get a life

| ywar a răspuns:

Ti-ai programat, estee? Ti-ai luat tot arsenalul? Jucarii sexuale, chiloti comestibili etc?
Da-mi si mie adresa ca vin eu sa te ajut: eu o penetrez in toate pozitiile, iar pe tine te legam de calorifer si te obligam sa te uiti. Eventual iti punem si calus in gura ca sa nu poti vorbi.

| Allemando a răspuns (pentru ywar):

Exact, faceți BDSM cu el

| mi25 a răspuns:

@ CristiDinBucuresti iar te bagi in viata oamenilor. Stai cuminel si vezi-ti de viata ta amoroasa, care nu prea se ridica la nivelul de multumitor, dupa cum reiese din cele postate.
In primul rand intrebarea este pusa de un baiat, nu de o fata cum zici tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io prima data eram tot ud m-am terminat creca in 1 min sau mai putin ce excitat eram eu virgin 17 ani ea 24 mare petarda nu am facut nimic ca nu stiam stateam pe spate si ea sarea pe mine

| AlexandruInu a răspuns:

Salut,nu te mai gandit la asta,la detalii, lasa-te purtat de moment si vei vedea ce o sa fie, nu mai întreba în stânga si în dreapa, toti am avut,, senzatii" diferite

| MateiDaSfaturi a răspuns:

Nu asculta toti fraieiri care iti zic sa mai astepti sau sa nu. fa daca simti ca esti pregatit. sper sa iti placa!

| mariaa2112 a răspuns:

E călduț si moale. Cu plăcere
Semnat Nu Știu

| clowny a răspuns:

Dacă ai frică să faci Sex nu recomand mai așteaptă până ce crești să dispară frica.