| maidemult a întrebat:

Voi ce parere aveti? Am fost cu un baiat aproape un an printre care si despartiri si impacari etc. dupa ce a insistat sa ne impacam si nu i-am dat nici un raspuns si'a gasit pe alta de cateva luni.Intruna din zile am vorbit cu ea si imi zicea ca nu are nimic cu mine si ca fostul meu i-a zis ca nu m-a iubit ca a stat doar sa se culce cu mine si mai multe ceea ce eu nu cred pentru ca mereu eram cu el si petreceam mult timp, in plus el imi zisese ca e virgin prima data cand am facut'o(si eu eram) iar acum dupa atata timp imi zice ca el nu era virginstraight face pai cum pnm poti sa minti atata timp.

p. s. dupa ce am facut prima oara ne'a durut pe amandoi si ne'am chinut sa facem ceva dk avea experienta stia macar, aia mai inseamna ca nu esti virgin? sau de ce o fi mintito pe aia ca numai e virgin sau pe minesad

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Uite, trecutul e trecut, nu are rost sa-ti mai bati capul. Daca e-a mintit sau nu, nu se stie, dar un lucru e cert, e nesimtit si imatur daca o tot intoarce ca a fost, dar stai ca n-a fost virgin, ca te-a iubit, ca nu te-a iubit, etc. Logic si normal e sa-ti asumi faptele si sa fii sincer.Referitor la el, nu stii.Mai bine lasa-l sa stea cu cine vrea el si vezi-ti de viata ta, nu are rost sa te mai framanti atat.
Eu nu cred ca un om poate sta un an de zile cu cineva doar ca sa se culce cu ea, asa ca de tinut la tine, sigur a tinut, dar asta nu-l face mai putin nesimtit si imatur.Probabil o intoarce pe 20 de parti ca s-o impresioneze pe tipa respectiva si pentru a se da mare cocos ca a trecut peste relatia cu tine. Oricum, nu te mai obosi aiurea, gandindu-te la el, n-are rost sa suferi aiurea.
Ai grija de tine.>big grin

1 răspuns:
| Florinache_1847 a răspuns:

Ca sa o faca sa se simta bine sa o minta ca simnte mult mai multe pentru ea si ca tu ai fost decat ceva trecator, dar acum trebuie sati vezi viitorul nici decum trecutu.