| lolcod a întrebat:

a inceput acum o luna, am fost invitat la ziua de nastere a unui prieten care imi e vecin si coleg.
M-am reintalnit cu o fata pe care nu o mai vazusem de 1 an, s-a schimbat mult, era verisoara sarbatoritului.

Am inceput sa vorbim diverse, s-a uitat prin mesaje, contacte etc.
Pana cand mi-a dat numarul ei de telefon. Mai pe seara dupa ce am plecat am inceput sa varbim la telefon si multe mesaje happy.
Week-endul viitor ne-am intalnit eram deja impreuna.
Acum 2 saptamani eram la scoala si din joaca o colega ma ia de mana si mergem prin curtea scolii, acolo era cea mai buna prietene a ei... straight face, dupa 2 zile mi-a spus ca nu mai vrea sa mai vorbim... a iesit urat. Eu i-am spus colegei mele ce mi-a zis ca sa ma creada ca ne-am jucat.
Acum eu vreau sa ne impacam dar nu stiu cum. Ma gandesc numai la ea.
Cum pot face? dar nu stiu cum sa-i zic sad.
Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| EUBMV89 a răspuns:

Pai pur si simplu ii spui ca vrei sa fiti cum erati inainte.

5 răspunsuri:
| EUBMV89 a răspuns:

Eu zic in primul rand sa o iei pe colega aceea a ta si sa mergeti impreuna sa vorbiti cu prietena ta sa ii explicati situatia, iar apoi sa iti ceri iertare si sa ii demostrezi ca nu se va mai intampla.

| lolcod explică (pentru EUBMV89):

I-a explicat tot si a inteles ca ne-am jucat, acum nu stiu cum sa-i spun sa fim iar impreuna.

| lolcod explică (pentru EUBMV89):

MErsi!

| EUBMV89 a răspuns (pentru lolcod):

Nu ai pentru ce. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| EUBMV89 a răspuns (pentru lolcod):

Pai pur si simplu ii spui ca vrei sa fiti cum erati inainte.

| Perfectu a răspuns:

Aoleuuuu,daca va certati din lucruri atat de aiurea...mai tarziu ce'o sa facetilaughing