| rocker98 a întrebat:

Acum cateva zile i-am distru ziua fericita a iubitei mele, da nu am vrut.Iam distrus ziua pentru ca un prieten bun deal nostru a facut un gest suparator cand de fapt a fost pus de un alt prieten bun iar ea nu a vrut sa accepte ca un prieten asa bun ca el a facut asta.....Si i-am distrus ziua, inca mai e suparata pe mine si tot nu vrea sa ma ierte definitiv crying! Nu mai rezist, a zis ca trebuie so recuceresc dar nu stiu cum sa fac.In fiecare seara pana adorm plang, plang mai mereu si ma gandesc sa ma sinucid ca sa scap de durerea asta care ma macina.Imi spune ca ma iubeste mult, eu sunt viata ei si o sa fie distrusa daca ma sinucid, eu stiu toate astea si o cred, i-am fost mereu alaturi, in orice clipa nu am lasat-o niciodata la greu dar nu inteleg de ce nu ma iarta crying((((.Va rog, va rog din suflet sa-mi dati niste sfaturi descpre cum as putea sa o recuceresc si sa ma ierte caci nu mai pot, nu mai rezist

3 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Nimic mai simplu, faci rost de parale si o ti o ziulica toata in oras, ai grija la gesturi,daca o inviti intr-o cofetarie nu te asezi inaintea ei pe scaun dimpotriva,trebuie sa o ajuti, fa-ti traseul dinainte bine stabilit, fa in asa fel ca in plimbarea voastra sa fie si o florarie, un trandafir rosu este un mesaj de iubire nai ales daca este insotit de un mic sarut pe mina, nu intinde coarda, sper ca in orasul tau sunt parcuri, spor la treaba si asteptam raspuns

| AmaToaRea a răspuns:

De acord cu NeneaGogu. gesturi nesemnificative o sa o faca sa ii treaca incetul cu incetul.doar nu ai vrea sa te ierte asa dintr-odata happysi fetele au orgoliul lor si le place sa fie rugate (implorate )uneori blushing

| prrocuror a răspuns:

Daca nu ne spui gestu nu te ajutam deloc...si nu te panica femei sunt 100...calmeazate