| anonim_4396 a întrebat:

Azi e ziua iubitei mele si eu am uitat. Mi-am cerut scuze, ea tot zice ca nu-i nimic, da stiu ca e suparata. Ce as putea face sa ma ierte?

17 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Mda.e urat.prietenul meu si-a dat seama ca e onomastica mea cand eram intr-o pauza si cand l-am sunat i-am spus ca vorbim peste 5 min sa imi servesc colegii cu bomboane.m-am simtit aiurea pentru ca uitase complet.nu e genul prea dragastos dar cred ca as fi trecut peste daca ar fi incercat cumva sa remedieze situatia.in fine.au trecut luni si inca ii mai scot ochii dar...oh go on stiu ca poate e un moment nasol.dar cu un mic cadou si multi pupici o s-o impaci, se vede ca regretihappy

| Doηηa a răspuns:

E prea târziu!

| unknownn a răspuns:

Prin asta i-ai demonstrat cat de multa importanta ii dai.

| neutrino a răspuns:

Aceasta greseala nu poate fi reparata. Ea "spune" multe.

| h3r a răspuns:

Fi mulţumit că nu a ieşit mai rău.
Dar, întrebarea mea este : cum ai putut uita de iubita ta?

| 69dacăvrei a răspuns (pentru h3r):

Ma crezi ca nici eu nu stiu?

| h3r a răspuns (pentru 69dacăvrei):

Foarte urât din partea ta. Asta denotă cât de mult îti pasă de ea, cat de mult tii cont de ea.
Mai bine încerci sa-ti repari greşeala până mai ai timp.
Te duci frumuşel la ea, cu un buchet mare de flori, ca doar merită si îti ceri iertare. Fă-o să se simtă specială, ca si cum ar fi ziua ei... ziua de care tu ai uitat.

| 69dacăvrei a răspuns (pentru h3r):

Dupa ce ca ma simt prost tu ma faci sa ma simt si mai prost laughing. Asa o sa fac!

| τττ a răspuns:

Cum ai putut uita de ea?

| Iunona a răspuns:

Iei un buchet de flori, iti ceri scuze in fata ei, o pupi si zambesti frumos. Succes!
Daca nu merge asa du-o undeva dragut sa te revansezi.

| Forev3rAlone a răspuns:

Ia-i un mic cadou, sau fa-i unul, de cat te tine si portofelul de sigur.
AI puteao invita in ora, sau i-ai putea face o petrecere, sau niste flori, sau un lantisor in forma de jumatate de inimioara, si cealalta jumatate sa fie la tine.winking

| Crisstttina a răspuns:

O surpriza, un cadou. ceva big grin

| Elly7890 a răspuns:

Faptul e consumat, asta e, nu mai ai ce face!

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Du-te la ea cu un trandafir rosu sau un buchet de trandafiri si alt cadou si da-o intoarsa ca nu ai uitat si ca vroiai sa ii faci o surpriza, functioneaza mereu, crede-ma. happy

| flobest a răspuns:

Maine cand te intalnesti cu ea asteapt-o cu niste trandafiri, si o ciocolata (Milka in forma de inimioara- merge aproape de fiecare data) si ureaza-i la multi ani inca o data. O sa zambeasca si poate o sa i treaca supararea pe tine. Merita sa incerci sa stii happy

| IceCream5 a răspuns:

Trebuia sa-ti scrii pe frunte.

| bibilush a răspuns:

Deci si eu am trecut prin asta acum 3 sapt fostul meu prieten cu care am pastrat legatura si ne intalegem super bine a uitat de ziua mea si si-a amintit dupa 2 saptamani si asta pentru ca i-am zis eu unui prieten de-al lui sa ii zic din partea mea k e nesimtitlaughing
In fine mi-a trimis un mesaj prin care zicea k isi cere scuze...k nici el nu stie cum a uitat de ziua mea laughing
Si acum mai sunt suparata pe el dar nu vreau sa ii arat asta, inca astept sa se revansezelaughing dar nu sunt sigura k o va facelaughing
nu stiu cum o sa te ajute raspunsul meu dar iti zic k eu m-am simtit groaznic in ziua aceea si stiu ca si prietena ta s-a simtit la fel! Oferai un cadou si iti zic sigur k va uita micul incident big grin eu l-asi fi iertat pe "fostul'" meu daca ar fi facut un gest mai frumos nu doar un sms straight facewinking
Bafta! :*