| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU...
Acum o luna am avut si eu o problema si vreau sa va citesc parerile.
Acum o luna am fost la o baut cu prieteni si iubita si de la cineva am auzit niste chestii despre un baiat cu care ea vorbeste. Eu sunt foarte deschis si i-am lasat mereu telefonul meu in mana ei si la inceputul relatiei cauta foarte mult prin mesaje si asa insa de la o vreme nici nu o mai intereseaza. I-am cerut telefonul sa ma uit in conv cu ea si el iar acest baiat ii trimitea inimi iar ea pleading face-uri, incepeau sa vorbeasca mai mult cu el decat cu mine, se vedeau (bine nu numai ei dar eu nu eram acolo) si asa mai departe. Pe acesta il cunoscuse cam de o luna. Eu fiind gelos la momentul acela am inceput sa plec si sa merg intr-un loc retras si am inceput sa plang, cand m-a vazut ca plang l-a blocat. Dupa o saptamana sau asa de la acea intamplare, iar ne certam iar ea mi-a spus fara sa isi dea seama ca inca vorbea cu el si i-a dat unblock a 2 zi si inca se vedeau cu prieteni in special cu el, tot ce mi-a spus a fost ca sunt prieteni buni si ca ea nu o sa mai vorbeasca cu nimeni. Mereu daca ei i se punea pata pe unei prietene de ale mele, o intelegeam ii dadeam block si gata. Eu inteleg si nu sunt genu acela sa fiu restrictiv cu ea si nu i-am cerut niciodata sa ii dea block cuiva decat acelui tip fiindca stiu cat de perversi sunt unii baieti. Precizez, ca a fost o relatie de 1 an si 3 luni si ea avea 17 si eu tot asa, in care ne-am si despartit.
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Prea copila.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că vă jucați de-a mama și de-a tata.

| mihai69 a răspuns:

Imaturi.

| alexalx1234 a răspuns:

Că e o curvă. Scapă de ea că te face să suferi. Nu te iubește absolut deloc.