| raimbow2321 a întrebat:

Acum o saptamana m-am despartit de fostul meu iubit, deoarece am auzit ca el nu ma mai prea place.asa ca decat sa o faca el, mai bine am facut-o eu.

Ma puteti ajuta sa il fac sa se reindragosteasca de mine, tinand cont ca ne intalnim numai la liceu

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Totul depinde doar de comportamentul tau pe care l-ai avut pana in prezent si de cel existent in acest moment fata de el. Daca ti-ai dat toata silinta de a-l face "fericit si multumit" alaturi de tine si cu toate acestea dragostea lui fata de tine a inceput sa se diminueze sau chiar sa dispara, probabil ca orice incercare de-a ta de a-l recastiga este inutila si iti irosesti timpul degeaba fara nici un rost. Incearca sa-ti gasesti pe cineva care sa doreasca din toata fiinta sa te aiba. Succes!

| peperonies a răspuns:

Are balta peste.

| NAT0 a răspuns:

„Am auzit că." deja intervine gura lumii unde se mănâncă mult. că*at și dacă te-ai luat după ea ai de suferit. Dacă vrei să-ți meargă bine, ține naiba, numa' pentru tine.
Nu mai zice doar să te dai mare că am o relație, așa o să vină „prietenii" și o să te sape pe la spate. :p
Să se reîndrăgostească de tine? După ce te-ai despărțit aiurea de el?laughing Mai greu. Mai bine treci peste și ai grijă ce vorbești. :p

| GreenVoid a răspuns:

Din moment ce nu te prea mai place n a fost vorba de nici o dragoste deci n ai pierdut nimic.winking