| raimbow2321 a întrebat:

Acum o saptamana m-am despartit de fostul meu iubit, deoarece am auzit ca el nu ma mai prea place.asa ca decat sa o faca el, mai bine am facut-o eu.
Ma puteti ajuta sa il fac sa se reindragosteasca de mine, tinand cont ca ne intalnim numai la scoala?
Apropo, eu am 11 ani si el are 12.
Va rog!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni in afara de tine, nu va reusi sa-i modifice/schimbe atitudinea de natura afectiva fata de persoana ta. Pentru a-l recastiga, vei fi nevoita sa devii mult mai afectuoasa si cu un comportament care sa-l atraga neconditionat. Succes!

1 răspuns: