| aLyNutZu_6169 a întrebat:

.. ajutati-ma si pe mine pls
imi place o fata dar nu stiu cum sa ii spun, am consolidat o prietenie cu ea si nu vreau sa ii zic ceva sa se strice tot
sunt cam timid... dar chiar imi place...va multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Alexutzu_8327 a răspuns:

De stricat nu ai cum sa o strici... ii spui o data sa mearga cu tine undeva(la un magazin sau undeva) si ii spui in fata: "nu vreau sa stric prietenia ta cu mine dar din greseala m-am indragostit de tine..."

| Nikutsa08 a răspuns:

Daca simti cumva ca si ea te place, se poarta intr-un mod mai special cu tine atunci nu ezita. zii ca ti-ai dori sa fiti mai mult decit prieteni. N-o forta sa accepte, spune-i sa se gindeasca la propunerea ta. E bine sa spui lucrurilor pe nume chiar daca ai de pierdut...

| aLyNutZu_6169 explică:

Mz mult o sa incerc tot ce mi-ati zis

| ella_7881 a răspuns:

Trebuie sa faci primul pas. ofera-i mici atentii, unele gesturi... ia=o de mana. evolueaza in timp si totul va fi bine bafta