| ObamaKiller a întrebat:

Salut tpu.Am 11 ani, si am penisul decalotat pot spune, dar nu poate sta mult desfacut, se retrage sub piele, este decalotat? Stiu, n-am varsta foarte...dar doar vreau sa stiu

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pozitia normala a preputiului (adica pielea mobila) atat in stare flasca cat si stadiul in care penisul este in erectie, este cea in care are tendinta sa reacopere in intregime glandul (capul penisului). Preputiul are un rol foarte precis si anume de a feri/apara de factorii externi care ar putea juli/leza pielea extrem de fina care acopera glandul astfel ca mereu preputiul va incerca sa revina in pozitia sa normala. Multa sanatate.

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

La 11 ani nu știam cum să mă piș.

| ObamaKiller explică (pentru LoveSleep):

Nam ce spune, se pare ca esti in urma cu ani....cred ca tu o sa inveti sa te pisi la 90 de ani...nam ce spune Si app, eu am 11 ani dar arat de 14 si voce de 15..asa ca.

| LoveSleep a răspuns (pentru ObamaKiller):

Doar puța e mai mică decât vârsta sad

| ObamaKiller explică (pentru LoveSleep):

15 cm...