| SteauaDeYarna a întrebat:

Am 11 ani si doresc sa ii dau unei fete pe care o plac o felicitare de dragobete.Si vreau sa isi dea seama din felicitare ca o plac.Am concurenta cu 2 baieti! Va rog spuneti-mi ce sa ii scriu in felicitare! Repede pana nu vine ziua de 24 februarie

2 răspunsuri:
| ElHombre2000 a răspuns:

Hmm... la 11 ani ai curaj prietene.Scrie,,ce-ti spune inima"winking

| PinoDenisa19 a răspuns:

Hmm. E bine ca incerci. big grin. Scrie`i tot ce simti pentru ea si nu`ti fie frica daca citesc si colegele ei. Ce se poate intampla. Tot raul spre bine. Succeshappy