| Alextrust a întrebat:

In curand va zi ziua celui mai bun prieten. I-am cumparat un hanorac si un tricou...si m-am gandit sa ii scriu o felicitare. Eu nu prea am mai facut cadouri asa ca va intreb pe voi: Este ok sa i scriu o felicitare sau ele se scriu doar de la baieti la fete ci nu de la baieti la baieti?

3 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Nu prea e ok sa scrii o felicitare de la baiat la baiat, mai bine ii zici in fata ceea ce vrei sa ii scrii tu in felicitare sau sa ii dai un sms pe telefon

| Azµre a răspuns:

E ok, nu e nici o problemă felicitprile sunt atât pentru fete cât și băieți! Mai ales dacă, găsești una amuzantă, de ce nu!

| ctlaida a răspuns:

Este ok. Daca tu il consideri fratele tau cel mai bun prieten scrie-i nu este nimic rau in asta!