| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU am 12 ani si colega mea de banca de la scoala o iubesc mult si nu vreau sa aleg varianta sa i zic in fata deocamdata. Vreau sa stiu daca ma place in timpul orei rade la glumele mele azi am facut un desen la biologie si nu era asa frumos dar ea mi-a zis ca e frumos si mi-o zambit. Dar cand is cu prioetenele ei nu prea vb mult cu mine dar cand suntem singuri sau in timpu orei a face sa rad si zambeste la mine. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| SweetDream1 a răspuns:

Intreab-o daca te placethinking adica e mai bine direct:*

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Dragoste de copilarie asta credtongue

| IlegalSmile a răspuns:

Pai...nu stiu exact daca te place sau doar glumele tale o amuza. Vei afla raspunsul atunci cand o vei intreba daca ar vrea sa fie cu tine. happy

Oricum.bafta:*