| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU am 12 ani si colega mea de banca de la scoala o iubesc mult si nu vreau sa aleg varianta sa i zic in fata deocamdata. Vreau sa stiu daca ma place in timpul orei rade la glumele mele azi am facut un desen la biologie si nu era asa frumos dar ea mi-a zis ca e frumos si mi-o zambit. Dar cand is cu prioetenele ei nu prea vb mult cu mine dar cand suntem singuri sau in timpu orei a face sa rad si zambeste la mine. Ce credeti ma placee?

Răspuns Câştigător
| MiHaItZa22 a răspuns:

Eu cu prima iubita pe la vreo 9 ani cam asa am cucerito ca si ea imi facea la fel, m-am dus langa ea kit ca nu prea ma bateam bine si o aparam kit cami luam cateodata batai da mi-am intarit caracterul acum nu se mai ea nimeni de fostele si acutuala mea prietena ca nu se stie ce se poate intampla deci ar fi bine sa o saruti intr-un loc care nu e nimenea si daca se trage doar dupa 5sec-10 minute atna esti sigur ca te place iar daca esti bogat afla in alt fel du-te cu altceva la scoala mia urat si din astea si vezi ce zice si consoleazi daca ea e suparata, daca nu are chef de discuti cu nimeni intreab-o ce are etc ce crezi ca as fi facut eu acum la 12 ani si eu nu stiu sa ma port cu faca de caremi place ca nu stiu mi-e frica sa nu se supere sau sa nu o fac de "RAS" ca na daca ar afla ce am eu acum cu fetele de la scoala ar crede cas "POPONAR" si nu mai mar palce deci eu zic sa fi curajos sa o saruti,iai telefonul id mess si faci cadouri, duo in oras sau unde i place, scoate la un suc succes Funda?

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Ai 12 ani ce dracu vrei sa duci in pat sau ce? si din cauza aia nu te place ca zambeste. De cate ori vrei sa pui intrebarea?

| Anamaria742 a răspuns:

Cred ca te place dar incearca sa faci rost de ID-ul ei si da-te drept un prieten de-al tau asa vei afla cu siguranta multa bafta si mult noroc