| lThelDariusl a întrebat:

Am 13(sunt la pubertate) ani si jum si azi o sa apelez la TPU
1:Cand ma masturbez(1 min in medie) dupa ce ejaculez penisul meu este moale si se face mic...
e ceva normal?
2:am niste bubite sub capul penisului mici minuscule si albe si foarte dese....nu cred ca e normalbig grin.
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| NoRegretsxx a răspuns:

Dap e normal. Revine in stadiul fleasca.
De jur imprejurul capului? Daca da e normal. Nu ai motive de ingrijorare iti spun sincer. Dar daca te face sa te simti mai bine consulta si un doctor.

8 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

1. e normal;
2.consulta un medic.

| Blamely a răspuns:

1. Da, e normal, revine la stadiul ăsta după ce își termină "treaba".
2. E la fel de normal, mulți au așa ceva.

| Phini a răspuns (pentru Blamely):

Sunt sceptic la 2, eu unu nu m-am confruntat cu astfel de probleme.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

1. Evident. Totusi, esti cam hormonat. 1 minut!? O fi varsta de vina...

2. Sunt depuneri de grasime. N-au legatura cu masturbarea. Schimba-ti chilotzii mai des, stai mai putin in fund si fa miscare, mananca mai multe legume si mai putina carne de porc.

| corhaz a răspuns:

La 1 e normal la 2 nu stiu ce poate fii

| Phini a răspuns:

1. foarte normal. 2. sa nu cumva sa ai o iritatie... decat timp le ai? mai asteapta putin daca ti-a aparut de curand, si spala bine zona, daca nu consulta un medic, nu e de ras dar nici de trecut cu vederea. SUCCES!

| Racnem a răspuns:

Sa incep cu 2 : Nu te ingrijora vor disparea dupa un timp.
1 : nu te masturba prea des..nu e prea bine si da e normal sa dispara erectia.