| GOlanUlMisTerios20012 a întrebat:

Am 14 ani, iar penisul meu masoara 16 cm lungime,ceea ce mi se pare anormal de mare, pentru varsta mea.Am citit pe internet ca media marimei penisului este de 12 cm pe la 14 ani, ci nu de 16.
E normal?

Răspuns Câştigător
| darkwisper a răspuns:

Esti fericitul posesor a unei barbatii cu care sper sa satisfaci destule domnisoare!
Mult success, si nu-ti mai fa griji.

6 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Da, e normal.Nu trebuie la toti sa fie la fel.Media fiind 12 nu inseamna ca toti o au de 12 cm, unii poate o au de 18 si altii de 7, de ex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ma intreb cat esti de satisfacut acum dupa ce ne-ai anuntat cat esti tu de dotat? laughing

| Emilian65 a răspuns:

Esti norocos, te-a inzestrat mama natura cu o scula pe masura laudelor tale.

Răspuns utilizator avertizat
| TimoTimo a răspuns:

Nu e normal, mai taie din el.

| Andrei273 a răspuns:

Nu pot decât să-ți urez: Succes!