| Gtgtftgtgt a întrebat:

Hei! Am 13 si am penisul de 13 cm lungime...Este normal la vârsta mea?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul varste a ta trebu sa fie de 26 cm

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca dimensiunea penisului tau in stare erecta la aceasta varsta masoara 13 cm se poate considera ca fiind normala. Cel mai probabi va mai creste in lungime insa depinde foarte mult si de dezvoltarea ta fizica. Pana in momentul in care vei atinge varsta maturitatii care este considerata ca fiind intre 18-21 de ani la barbati, toate organele corpului tau vor creste si se vor dezvolta, insa este imposibil de anticipat in ce masura se vor dezvolta in continuare pana la finalizare. In concluzie este posibil ca si penisul tau sa se mai alungeasca posibil chiar cu 2-5 cm, dar s-ar putea la fel de bine sa nu mai creasca, deci marimea finala a penisului tau este cu totul imposibil de a fi intuit in acest moment. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, la varsta ta, penisul are dimensiune normala.

| annonim677 a răspuns:

Lungimea "Penisului" tau daca se poate numi asa, este de departe cea mai mica puta din Romania dar nu e problema vei mai creste.