| florinvalentin99 a întrebat:

am 14 ani si am o,, relatie,, cu o fată, ne cunoastem din clasa întâi, suntem iubiti de un an si acum sunt asa de indrăgostit de ea, la primil sărut mi-a zis,, sa zis cu prietenia,, deoarece eram doar prieteni. O iubesc atat de mult, peste 7 zile fac 15 ani, credeti ca ar trebui sa facem sex, adică deja mă lasă să m mângâi pe fund pe sub fustă, sau, mă ia de mana si mi-o bagă sub tricou sau chiar imi da tricoul jos in timp ce ne sarutam credeti ca ar trebui sa facem sex?

Răspuns Câştigător
| Mariasy39 a răspuns:

E foarte frumos ca experimentati dar de la gesturile acestea pana la sex este cale lunga eu zic sa mai asteptati crede-ma o sa va fie bine amandurora daca mai aveti rabdare

9 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cred ca trebuie SA TE DUCI LA SCOALA!

| valentingb a răspuns:

Si tu vrei sa-ti spunem "da,fa-o omule, nu vezi ca cere?" Nu vom spune asa...
oops, s-ar putea ca am spus deja.
Ea pare pregatita, tu ai fost nascut pregatit DAR, exista un mare dar: cati ani are ea? Ramane la latitudinea ta daca faci asta, ea sigur vrea asta dar totusi cata minte are o fata de 14 ani?
Acum s-o luam si invers, cate nu au inceput la fel.
Daca alegi sa o faci, nu uita de un lucru: protectia.

| LostInBubble a răspuns:

Nu. happy

| Alissa11 a răspuns:

Mai asteapta, esti prea micut!

| florinvalentin99 explică:

A venit varul meu de la min si mi-a intrat pe cont, asta are numai prosti in cap, ca am dat pe ramai conectat. Nu eu am scris acolo sus!

| alezzut a răspuns:

Nu cred ca ar trebuie pentru ca sunteti prea mici pentru asa ceva

| Progaming50 a răspuns:

Faci ce simti...doar ai grija sa nu afle nimeni ca sa nu fii tras la raspundere. Eventual ai putea sa o intrebi pe ea happy
Bafta!

| Stahlhelm a răspuns:

Tinereeee... uita de sex la varsta asta!

| mucosul a răspuns:

Nu iti recomand...dar daca este de acord de ce nu?!