| AnonymulThaw a întrebat:

am 14 Ani si de ceva vreme visez vise erotice si ma patez... Si e enervant cu nu eu vreau sa visezi vise din astea ca stiu ca ma pate... Daca acest lucru este doar la pubertate cat timp va mai dura?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E ceva normal, urla hormonii in tine, o sa dispara odata cu inaintarea in varsta

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poluția nocturnă e ceva firesc pentru toți bărbații după adolescență. Pânăăă.,. oho! aproape (sau chiar după) pensie.
Ce-o să-i duci dorul după aia...

| Emilian65 a răspuns:

Pana treci de pubertate si pana la inceperea vietii sexuale.

| aumih16 a răspuns:

Vor dura ani insa exista sansele sa nu te poti desparti niciodata de astfel de vise acum eu stiu ce sa zic spun la urma urmei nu e ceva rau dar la varsta ta nu e in regula si pe viitor chestia asta te poate afecta asa ca ai grija mare grija

| FluturasulVesel a răspuns:

Visezi vise erotive?

| MoarteaPoporului a răspuns:

Bucura`te de tinerete