| PamPamPam0123 a întrebat:

Am 14 ani si ma nelinisteste un lucru! Penisul meu cand se scoala nu se poate"beli" ca SA ZIC ASA.Doar cand e sculat.cand e moale o pot "belii" este ceva de care sa ma ingrijorez?

7 răspunsuri:
| unnamedXXL a răspuns:

Deci.in caz ca ai fimoza, pfff ai pus'o te castreaza doctorul. ceva gen ti-l jupoaielaughing dupa cum zici tu. eu zic k ar trebui sa iti faci singur la fiecare baie in apa calda chiar daca te doare sa incerci sa faci exercitii cu el...5-10 minute...chiar daca te va durea dupa nu e problema. sper sa te fi ajutat

| RxTx a răspuns:

Cineva sa sterga vocabularul acesta vulgar

| Mihai19MaxX a răspuns:

Am avut aceeasi problema ca a ta. Dar a disparut dupa primele contacte sexuale. Cu siguranta vei scapa de problema asta cand ti se va rupe fraul preputului. Nu te grabi inca la circumcizie.

| MelindaS a răspuns:

Daca esti este mai usor vorbeste cu tatal tau spune'i care e problema ta si sa mergeti la medic daca ai fimoza si stai asa nu mergi nu e ok pentru ca nu ti se dezvolta calumea tu inca esti in crestere.Succes

| Jables1 a răspuns:

Consulta un doctor urologwinking

| RetardedRacoons a răspuns:

Mergi la doctor s-ar putea sa ai fimoza si sa fie nevoie de circumcizie. Daca nici dupa ce mergi la doctor nu-ti poti beli penisul imi poti beli mie ****.

| Vlad_Zancescu_1993 a răspuns:

Deci stai linistit o sa treaca, cand o sa-ti incepi viata sexuala.