| LiviuMuntean096 a întrebat:

Am 11 ani și ma masturbez de la 6 ani si am penisul de 7cm cand este normal si 10 cand este sculat.Cand ma masturbez nu pot sa ejaculez.Si nu stiu de ce.Caut ajutor.DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| ZyRRe a răspuns:

Las-o mai moale baiatu' laughing
Baietii intra la pubertate undeva pe la 13-14 ani. Unii poate putin mai devreme.
Eu iti recomand sa nu te mai masturbezi macar pana pe la 14 ani, nici atunci foarte des.

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ejaculat pentru ca esti prea mic si organele tale sexuale nu sunt dezvoltate pentru a produce sperma. Sperma apare dupa varsta de 14-15 ani.

| Crackman a răspuns:

Abia de la 16 ani poti sa "spermezi " ce denumire handicapata ai gasit.
Fa mai rar masturbarea ca pe la 30 o sa se usuce si cade

| 1q0p2w9o a răspuns (pentru Crackman):

De unde de la 16 ani? Eu am 14, am penisul de undeva la 16 cm, ma amsturbez de la 11 si am ejacukat prima data la 11-12.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laba de la 6 ani, ce generație distrusa.

| Bozgi200 a răspuns:

Pentru că nu ești dezvoltat frate...ai 11 ani, nu vrei sa ai și 1.90, 100 kg? Și totuși 6 ani...

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Ai 11 ani si nu ai sperma... vrei sa stii de ce? PENTRU CA NU AI TRECUT DE PERIOADA PUBERTATII!

| Gofigi a răspuns:

Nu ești încă dezvoltat sexual

| 1q0p2w9o a răspuns:

Pe dracu

| Vilcea_Lucian_1992 a răspuns:

Ce vrei sa ejaculezi la 11 ani, Milupa?