| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani sunt clasa a 8 a si imi place de o fata din scoala, dar nu stiu cum sa ii spun..credeti ca daca ma duc la ea si ii spun ca o plac o sa rada de mine?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU, deoarece presupun ca nu ar avea nicioun motiv sa rada. Pur si simplu spune-i ca ai dori sa deveniti prieteni un lucru absolut normal sa se intample intre 2 tineri de aceeasi varsta. Daca va accepta sau nu depinde de anumiti factori insa tu procedand astfel ti-ai facut datoria si menirea de "cuceritor" propriu fiecarui baiat/barbat. Ai nevoie doar de putin tupeu si curaj. Succes!

| AlexandruCurca a răspuns:

Nu o sa rada, du-te cu tupeu, si sigur pe tine! Bafta, zi raspunsul ei aici happy

| Chinezul112 a răspuns:

Eu zic sa nu-i spui, doar ca da si ea semne ca te place

| Saskia818 a răspuns:

Nu are de ce sa rada de tine, inimii nu ii poti poruncii ce sa faca ar trebui sa te inteleaga si sa iti spuna cu adevarat ce simte pentru tine.