| FLORIN237 a întrebat:

Credeti ca o fata de 16 ani ar vrea sa iasa cu mine daca o intreb, adica imi place de ea cam din clasa a 5 si nu stiu cum sa-i spun ca o plac. spuneti-mi ce credeti.

P.S.
Eu am doar 15 ani ea e cu un an mai mare ca mine

5 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Si ce suntem noi? Mama omida, poate da poate nu...lol

| blackspe3d a răspuns:

Florin, in dragoste varsta nu conteaza, dar la fel cum a spus si ycu nu avem de unde sa stim daca va accepta, totul depinde de tine de felul cum o abordezi, daca o faci sa se simta atrasa, sunt foarte multi factori care pot influenta aceasta decizie.dar nu te duce ca prostu sa o intrebi vrei sa iesi cu mine...pt ca mereu va ocoli sa-ti dea raspunsul. poti sa-i spui ca iesi cu prieteni si ca ti-ar face placere sa vina si ea...si oricum daca ea nu iese tu te vei distra cu prieteni ea are de pierdut.Succes

| DannySh a răspuns:

Ea va avea de pierdut daca nu va iesi cu tine. Pur si simplu propune-i o plimbare in parc, dupa care la o cafea. si in cele din urma cind o vei petrecea acasa spune-i cit de tare o iubesti. va fi ceva romantic. Succes

| killthebitch a răspuns:

Vorbeste cu ea, invit-o la un suc. minte-o si tu cu ceva. esti destul de matur.cred ca ar trebui sa stii ce sa faci

| LauraNicolae a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi sa-ti incerci norocul. Stii cum se spune : " Daca nu incerci, nu vei stii. ", mult noroc!