| XxAlExUxX_9479 a întrebat:

imi place de un baiat de la scoala e mai mare cu un an de cat mine ce credeti ca trebuie sa ii spun ca il plac? Fundita :X

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Poi intra in vorba cu el, sa va cunoasteti mai bine si dupa cateva zile ii spui ce simtiwinking
Funda?happy

1 răspuns:
| DragosMentol a răspuns:

Pei daca se uita si el la tine e simplu. te duci la el : si ii zici ca il placi (cemi plac fetele care vin ele la me si nu mai trebuie sa ma chinui eu sa-mi gasesc subiect de discutie sa aflud ate despre respectiva etc)
Tu trebuie sa faci atata te duci la el:
-Buna sunt ANA
-Buna. Anrei incantat
-Uite ce e imi place de tine
-Si acum na depinde ce zice (daca are prietena o sati zica ca te place dar nu poate fii cu tine ) daca nu are prietena o sa iti respunda si el ca te palce o sa intrati in discutie etc
SI asta e U fa doar atata ca o sa prinda curaj si o sa vina el sa vorbeasca cu tine pe urma, doar dai un impuls.