| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani. Daca m-as duce la un magazin sa cumpar un prezervativ mi-ar da?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poti sa cumperi fara ca cineva sa te intrebe ceva, oricate prezervative doresti indiferent de varsta ta. Prezervativul poate fi folosit de ex. pentru a-ti confectiona o prastie super, sau ca bomba daca-l umpli cu apa. Nu este specificat in mod expres ca poate fi folosit doar ca protectie montata pe ''ciocan'' big grin

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu iti dea. Nu e alcool sau tutun sa fie interzise minorilor

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sigur ca ti-ar da.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Singurul lucru care s-ar putea sa ti se intample este sa fii reclamat la protectia animalelor - mai precis a pasarilor - fiind acuzat de faptul ca nu-ti plac berzele.

| Yurisa a răspuns:

Da, in cel mai rau caz o sa iti zica ca nu au laughing
Pana la urma, e treaba ta ce faci in timpul liber

| Elena9328 a răspuns:

Da

| Quassaar a răspuns:

Prezervativele se vând indiferent de vârstă?

| antonimilk a răspuns:

Cred că da dar cel mult o sa rada sau va înțelege greșit. Asigura-te că nu e prea aglomerat pe langa tine daca ți-e rușine

| EmYyYEmilian a răspuns:

Poti sa iei amenda pentru asa ceva

| Neorxnawang a răspuns:

Poti cumpara de la alocool pana la tutun, am prieteni care fac foarte usor rost de heroina si alte droguri pentru consum propriu, sunt cu 2-3 ani mai mari decat tine.

| NushCeSaFac a răspuns:

Da. E ilegal sa nu iti dea in caz ca nu ai gresit cu nimic.

| Picu06 a răspuns:

Daaaaappp