| tpuspecial a întrebat:

Prezervativele sunt pe numere?
De exemplu cand ma duc la un magazin sa cumpar un prezervativ, cer un prezv. si vanzatoarea ma intreaba numarul sau doar cer un prezervativ si atat?

Răspuns Câştigător
| bogdandinro a răspuns:

Da is pe numere asta am intrebat si eu mai demult numerele sunt 3, 4, 5, 6, 7 de la 3 mici la 4 mari fundita?

4 răspunsuri:
| ValyCoolBoy a răspuns:

Pentru tine si pe arome laughing... cere durex arouser e cel mai bun love struck mult succes!

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Nu poti sa cumperi un singur prezervativ, din cate stiu eu. E cate un pachet de minim 3, maxim 12, 20 etc

| DarkAleka a răspuns:

Nu toate sunt pe numere, laughing alea cele mai simple cu arome nu sunt pe numere, iti recomand durex sunt cele mai bunelaughing

| tpuspecial explică:

Deci, de unde stiu eu ce numar mi se potriveste?