| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Am 15 ani si am planificat o intalnire cu o fata. Imi puteti da cateva sfaturi esentiale (din propria voastra experienta) in legatura ca asazisa prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| HumanAlpha90 a răspuns:

Cel mai bine e sa fii relaxat pentru ca daca o sa fii incordat, sunt sanse sa faci gafe. Vis-a-vis de subiectele pe care sa le vorbiti, in primul rand, vedeti ce subiecte cumune aveti si vorbiti despre ele. Apoi subiectele vina de la sine pentru ca o sa deveniti mai relaxati. Bafta!

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

De ce e ''asa zisa''? pai mergeti la o plimbare in parc, ca e cald afara..stati de vorba, va plimbati ..si apoi la un suc. nu e foarte complicat

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru Alexandru0007):

Pai si ca subiecte de discutie ce ar trebui sa discut? Adica e destul de timida, asa ca va trebui sa fac eu cam totul.

| Betty12345678 a răspuns:

Nu ii baga limba in gura.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Relax şi comportă-te normal!