| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si mi-e rusine sa vorbesc cu o fatacryingadica sunt timid si rusinos)si nu imi place sa ies in oras noaptea cu prietenii,sa ma bag intr-o discutie sau sa vb cu o fata "face to >face" ce sa fac,cum sa procedez si ce parere aveti despre un baiat rusinos si timid caruia nu-i place decat sportul(acela sunt eu).

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Mai iesi cu prietenii. Fii mai sociabil. Si cand e sa vorbesti cu fata despre care zici, zi si tu in gand "ce se poate intampla daca ma bag cu ea in seama?"

| Pappi a răspuns:

Incearca sa fii mai vorbaret.sa mai iesi cu prietenii tai.sa iti cauti o iubitablushing laughing

| Onica_Cassy_1993 a răspuns:

Eu cred ca esti emo! rolling on the floor
incerca sa gandesti "nu este foc daca vorbesc cu o fata!" "ce se poate intampla?"