| AndreiBabadac a întrebat:

Am 15 ani si penisul meu masoara 15 centimetri. Alti prieteni imi zic ca au tot aceeasi marime (aproximativ), dar lor li se vede penisul ca o umflatura prin chiloti sau pantaloni. Mie nu mi se vede chiar asa. De ce penisul lor pare mai mare chiar daca au cam aceeasi lungime?

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi pentru ca vei suferii psihic toata viata si o sa ai frustrari din cauza asta si iti poate cauza mai tarziu viata sexuala cand vei face sex / dragoste cu iubita / iubitele.
Fiecare are dimensiunea / grosimea lui, sunt persoane care o au mare cand nu este in erectie iar cand este ii se mai mareste foarte putin, sunt altii care o au mica iar cand este in erectie creste destul de mare, esti ok stai linistit, zici ca o ai mica si subtire din cauza ca o vezi tot timpul, este ca si la culturism, fac sala de 1 an de zile si daca ma uit in oglinda mereu zi de zi nu observ nimic si zic mereu ca merg degeaba la sala ca nu am muschi deloc dar m-am intalnit acum 2 saptamani cu un vechi prieten care nu l-am mai vazut de 5 ani si cand m-a vazut a spus "baaaa ce slab erai si ce muschi ai facut".
Incearca sa fii stapan pe tine si nu te mai gandi la asta, inca odata iti zic, esti ok happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wow ce probleme au unii

trebuie sa fie foarte interesant cum stati voi si povestiti cati cm are fiecare la put. zulica

baga si tu 2-3 sosete sa fie acolo

| mihai69 a răspuns:

Nu sunt toate la fel de groase, deși poate au aceeași lungime.

| OMFGConrad a răspuns:

Poate poartă chiloți cu push-up, precum fetele procedează cu sutientele. :)) Totuși, mi se pare penibil...
Uite un link dacă te interesează: https://www.okazii.ro/cautare/chiloti+push-up+barbati.html

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Poate lor li se scoală în momentul în care te uiți tu.