| AndreiRadu00 a întrebat:

am 15 si imi place de o fata din clasa la mine asa nu prea vorbesc cu ea ca ea nu sta in clasa in pauza dupa ore nu pot eu sa stau ca am activitati extrascolare eu pana acum nu am mai avut o iubita si nu stiu cum sa procedez cum ii spun ce ii fac alea alea va rog sa imi spuneti cat mai amanuntit de ex daca vreau sa ii spun sa fie iubita mea sau daca ar avea iubit daca ar fi o problema sau astea vasi ramane recunoscator

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna....pai daca sunteti in aceeasi clasa e mai bine ...deci uite ce poti face ca s-o,, cuceresti":
1. Salut- cand va intalniti
2. Daca te pricepi la o materie mai bine si ea nu, ajut-o
3. Propune-i sa iesiti asa prieteneste la un suc, la un concert, la o plimbare.....sunt sigura ca va accepta.
3. Cerei fb ...si vorbeste cu ea pe fb.
! Sa NU! O intrebi asa direct,, vrei sa fii iubita mea"", se va spria si va zice ca ai ceva la mansarda happy(( (glumeam) ...no vezi tu cum faci.....bafta...tine-ma la curent big grin

| Ezeru a răspuns:

Cel mai bine poarta-te natural si incearca sa te apropii de ea. Cunoaste-o sau incearca sa socializezi sau sa face-ti niste lucruri impreuna.
Dupa ce va trece ceva timp ( asta dupa ce incepe-ti sa va cunoaste-ti putin ) ii vei spune ce simti pentru ea, dar intr-un mod delicat sa nu o sperii.
P.S.big grinaca te apropii de ea vei afla daca are sau nu un iubit si daca are nu te descuraja lasa timpul sa treaca si fii tu cel care o alina dupa despartirewinking

| DerFinne a răspuns:

Omule fii atent, nu fa greseala sa ii propui sa fiti impreuna de acum, stai de vorba cu tine inainte sa o intalnesti, pune-te la punct, fara rusine, esti barbat! Nu conteaza unde sta ea in pauze, conteaza doar sa nu stea in baia fetelor, te poti duce la ea, fa pe simpaticul, glumeste cu ea, tachineaz-o, unele lucruri nu se pot explica, vin de la sine, fii tu si asta conteaza cel mai mult, ti se pare greu la inceput dar va fi foarte foarte simplu. incearca sa incepi sa fii apropiat de ea, dar nu prea prea, ca atunci vei intra in friendzone si nu te mai scoate nici dracu., trebuie sa fii echilibrat,. Fii bazat! multa sanatate. p.S : Fara replici de agatat de pe google sau alte minunatii de bancuri cu Bula laughing.