| Adiiiiiiiiii a întrebat:

Am 16 ani si de 8 luni imi place de o fata si chiar nu stiu ce sa fac.
Am invitat-o la un suc dar ea a spus ca in saptamana aceea e plecata si ca vedem. De atunci nu am mai invitat-o.
Acum se pune clar o problema. Ea e chiar frumoasa si desteapta si nu prea cred ca ar iesi cu mine. Mai ales ca am un mare defect la niveul nasului. Nasul meu e cam borcanat si ma strica de tot. Oare ea ar fi cu mine si asa. Nu stiu ce sa fac...

Un sfat ceva?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca a zis mai vedem nici nu mai vrea sa stie de tine, le plac minciunile si orice inventie prosteasca e interesant cand le zici.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă tu nu te apreciezi, aştepţi s-o facă ea?
Nu spun să te crezi mai frumos ca ea, ar trebui să ştii că frumuseţea e relativă şi mai contează din ce unghi eşti privit.

Invit-o încă odată iar dacă te refuză sau se dă a fi ocupată e timpul să-i da-i pace.
Pierderea e doar a ei happy.

| Danysan a răspuns:

Bai amice laughing-O fata intotdeuna o sa fie mai frumoasa decat un baiat -crezi ca te poti pune cu ele?-Tu trebuie sa insisti -si tine minte ca si bunciunile ale sunt oameni. Daca asa ar gandii toti -ca nu am cum sa ma lipesc de ea, cum ar fi -Din cate cunosc si desii pare ciudat, fetele frumoase nu prea au avantaj la baieti -Oare de ce -Simplu -majoritatea gandesc ca tine -ca aia arata prea bine si eu nu sunt de nasu ei.Nu asa se pune intrebarea -Intreba-te tu cum poti sa te faci placut si dragut in fata unei fete -App o fata nu va recunoaste never ca esti frumos -poate Dragut laughing-Asa ca nu are rost sa te agiti degeba -Vb clar si fi sincer -Fetele admira baitetii sinceri!