| Adiiiiiiiiii a întrebat:

Pai cum sa incep.Sunt clasa a 9-a si imi place de o colega de clasa si nu stiu ce sa fac.

Fata este foarte frumoasa, insa nu doar frumusetea ei ma face sa-mi placa de ea, ci comportamentul(este foarte intepata si comenteaza la foarte multe lucruri).

. Acum cateva luni, cand nu imi placea de ea, am avut o conversatie din care mi s-a parut cum ca i-ar fi placut de mine. Apoi, acum 2 luni, am mers in excursie cu clasa unde practic am inceput sa o plac.Cand stateam la masa si in camera unor colegi ma privea aproape continuu, si eu o priveam, insa nici eu nici ea nu am facut nimic in plus.

Acum 2 zile am intrebat-o pe mess daca ar vrea sa iesim la un suc si mi-a spus : "saptamana asta sunt plecata.vedem"(chiar este plecata)

Acum nu stiu ce sa fac.Ce sa inteleg din raspunsul ei? Ca o sa imi propuna ea o zi in care sa ne vedem sau ce?

Va rog daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi v-as fi recunoscator!

Răspuns Câştigător
| zuzukidu a răspuns:

Cand o sa vina inapoi ar trebui sa o scoti la un suc, acolo se poate infiripa o poveste de dragoste. gandeste-te. poate ea asteapta sa faci u primul pas

4 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Mai incearca o data

| Azµre a răspuns:

O mai inviți odată la sfârșitul săptămânii happy

| Cristiann25 a răspuns:

Cinema nu aveti? Scoate-o seara la un film si apoi cand o duci acasa inainte de a pleca o saruti! Succes!

| InTell a răspuns:

Buna!
Cand se intoarce, ar fi frumos ca baiatul sa o scoata in oras pe fata.