| Blackspell57 a întrebat:

Am 16 ani si sunt foarte timid, negativist si cam antisocial.
Pana acum am fost îndrăgostit de doua fete:
Una si-a batut joc in ultimul hal de mine.
Cealaltă este cea mai buna prietena a mea, care mi-a fost alaturi mereu cand am avut nevoie, si pe care cred ca inca o iubesc. Insa stiu ca nu am nicio sansa cu ea si am început pentru moment sa ma indepartez de ea.
Aveti vreun sfat pentru ce as putea face pe viitor?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Mai stai 2-3 ani si iti dai seama cat de perverse sunt fetele. Cea mai buna prietena a mea de pe la varsta aia era cea mai timida din clasa, dar cand am ajuns in pat cu ea s-a dezlantuit. Niciodata nu judeca un om dupa aparente, si sa ai tot timpul tupeu, este simplu.

| Blackspell57 explică (pentru Frank51):

Pai asta e faza..eu sunt orice numai nu tupeist

| policewoman16 a răspuns:

Esti la varsta la care aceste lucruri par a fi cat de cat normale. Nu stiu daca poate fi vorba neaparat de dragoste la 16 ani, deci nu te necaji daca nu ai gasit inca fata potrivita. Crede-ma ca atunci cand va veni, nimic nu va mai conta. Pana atunci, ai incredere in tine, fa-ti prieteni, vorbeste mai mult, fa-te auzit. Ca pont, o fata este intotdeauna interesata de o atitudine hotarata!