| Astaestecsf a întrebat:

am 17 ani si am o femeie la curatenie in casa de 28 de ani, care are probleme cu barbatul ei numa o bate etc. si ea in fiecare seara si-o trage cu barbatul ei chiar spune.
Cum as putea face sa ii zic sau cum sa fac sa o bag si eu o data in pat?. Ma gandeam la o singura metoda, atunci cand ea face curatenie eu am pe birou mousepad cu tastatura si mouse, si sub mousepad sa las un prezervativ durex, iar cand ea o sa ia mousepadul o sa-l vada si eu o sa stau in pat. este buna metoda sau spuneti-mi voi una.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Tu de unde ştii că o bate bărbatul dar şi-o trage cu el mereu? Dacă ţi-a spus ţie sau erai prin preajmă când a zis o abordare mult mai bună e să o iei prin surprindere cu un sărut pasional şi mâna la piză să o freci la foarte scurt timp după. Dacă ai auzit de la alţii sau ai tras cu urechea poate e mai bună varianta ta. Depinde şi de momentul zilei. Ai mai multe şanse să se întâmple ceva dacă imediat ce îi vine în minte gândul de a se *** e/ te *** e, poate şi pune în aplicare treaba asta nestingherită. Să nu fie altcineva prin preajă. Dacă e dezinvoltă în preajma ta, e mult mai în regulă să o abordezi direct, d ar nu prin vorbe ci prin fapte. Dacă ştii din ce ai observat până acum că e genul puţin vorbăreaţă, care se lasă greu şi vorbeşte aşa mai cu ruşine despre sex mai bine te joci înainte cu mintea ei puţin. Laşi o zi un prezervativ, apoi o revistă de adulţi şi tot aşa. Zilnic sau la două zile (sau vizite) laşi câte ceva. Faci în aşa fel încât să se excite la treburile alea, dar să nu ştie dacă tu le laşi inteţionat. Să înceapă să bănuiască doar după câteva zile când faci cumva mai evidentă treaba, dar nu complet. Apoi iar faci ca şi cum nu ai intenţionat asta şi o laşi să fiarbă. Apoi, după 1 - 2 săptămâni aplici metoda directă, dacă între timp nu sare ea pe tine. E posibil şi să nu aibă nici un efect, indiferent de abordarea ta, dacă nu o incită ideea de a face sex cu un bărbat în afara căsătoriei. Poate ideea că e sclava ăluia o excită aşa mult că nu mai are nevoie de chestii din exterior. Că îşi imaginează că o bate ăla şi o *** e dacă se gândeşte la sex cu alt bărbat aşa că merge excitată la o nouă partidă tot cu el.

16 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baietas daca ea la 28 de ani stie sa faca doar curatenie nu va fi greu sa o adulmeci si sa faci sex cu ea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu i ti este rușine sa vorbesti asa pe TPU? Vezi ca aici nu esti la tine acasă in fața blocului, sunt si copii pe acest site, si te mai crezi mare expert TPU cu limbajul ăsta?

| Volsvagan70 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Copii aia de care vorbesti tu injura de se rup.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce crezi tu ca ar da una de 28 de ani barbatul de acasa, pe un copilas cu un cuculet de baietel, care nici macar nu stie ce sa faca cu o femeie? Doar pentru ca o altoieste din cand in cand?
Ce minte de copilas ai!

| Violleta2022 a răspuns:

Ma umfla rasul la fraza ta, de parca ar stii cu ce se manaca sexul la 17 ani... parca-l si vad ca-si da chilotii jos si s-a si scapat pe el!

| Bacemi a răspuns (pentru Violleta2022):

N-avem noi treabă cu fanteziile altora. Poate pe aia ar excita-o idea să îl fută, aşa neexperimentat cum e. Poate tocmai de asta şi-ar dori o partidă cu el.

| Bacemi a răspuns (pentru Violleta2022):

Poate ar trebui să îl probezi să îţi demonstreze că ştie să fută. Poate te scapi tu pe tine de la cât de bine ţi-o trage.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bacemi):

Nici o femeie cu experimentata sexuala, nu s-ar duce cu un copilas incepator, doar daca nu vrea sa rada de el, ca de sex si oragasm nici nu poate fii vorba pentru ea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bacemi):

Mai putulica, nici tu nu esti mai mare ca copilasul asta de 17 ani, de aia vorbesti in numele lui, creanzadu-te tare in sula, cand esti doar in gura.

Cred ca nu prea ai idee cu cine vorbesti mutunache...

| FlappyXXX a răspuns (pentru Violleta2022):

E obosit laughing) Lăsa-ți copilul că nu mai are timp să scrie, îl așteaptă mami să îl ducă la grădi.

| Freya1 a răspuns:

La asta iti sta tie capul la 17 ani? Aia de 28 de ani vorebeste cu tine de barbatuso si cum si-o trage nu pare foarte normala sincer.I-ati gandu de la ea are 28 si tu 17 crezi ca pune botul la un prezervativ pus pe birou in cel mai bun caz te stroarce de bani si te va bate barbatuso

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Freya1):

Ce este anormal? baiatul este la varsta experimentarii, faptul ca face sex cu o femeie matura il ajuta sa isi dezvolte abilitatiile de expert in sex

| Freya1 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Daca este incepator poate sa ii afecteze viata sexuala si mai tarziu sa devina gerentofil

| PersonajFictiv a răspuns:

Da,sigur asta asteapta ea. Functioneaza, doar scrie " uita-te in pat smug " si tu stai cu mana la cuc si zambesti ca un aurolac, iti zic eu ca asta scoate din minti femeile.
Sau s-ar putea sa-si de-a demisia, sa te spuna lui barbata'su ca " uite ba putulica asta ce a vrut sa faca " apoi ala o sa ti-o cam traga el tie, neprotejat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vazand ce a scris CristidinBucuresti, as vrea cineva sa il intrebe ( am ignore, nu pot eu) dar lui nu ii e rusine sa puna intrebari pe TPU legate de pantofi ca sa aiba material de frecat menta?

| FlappyXXX a răspuns:

Citește comentariul lui ''Bercea Mondialul'' de mai sus și ai să vezi ce trebuie să faci. laughing)
După sfaturile pe care ți le-a dat, ori nici el nu are mai mult de 19 ani și are o minte mult mai îngustă decât ta, ori a pățit și el aceeași chestie, prin ''aceeași chestie'' mă refer ca femeia lui să și-o fi tras cu altcineva. laughing)

Și, știu că poate menajera aia de 28 de ani e ''bună'', frumoasă, atrăgătoare și etc...că nah, are 28 de ani nu e babă. Dar dacă ea are un bărbat acasă, bun sau prost cum o fi el, dacă sunt încă împreună înseamnă că îl iubește și nu te aștepta să își dorească vreo avntură cu tine.
Dacă era singură mai era cum mai era, ca să spunem că vârsta nu contează, dar și așa tot slabe erau șansele.
Deci sfatul meu prietenesc ar fi, caută-ți una de vârsta ta sau na, dacă ție îți plac femeile mai mari atunci caută una singură pe care să o abordezi și toate sunt bune.
Nu e nimic ciudat să ai o iubită mai mare ca tine, eu cand aveam 15 ani avusesem o iubită de 20, iar la 17 am avut una de 21, dar ideea este să fie singură să nu îți provoci singur complicații.
Nu te complica cu chestii de genul cum ți-a spus ăla de mai jos că dacă femeia își iubește cu adevărat soțul și îi va spune ce încerci tu să faci vei avea 2 riscuri în primă fază.
1) Riscul ca ea sa renunte la a mai fi menajera la voi acasa
2) Riscul de a o încasa de soțul cu pricina.
Deci ia decizii înțelepte și renunță la prostii laughing