| hp8510p a întrebat:

Mi-am luat acum cateva ore un mouse optic...se strica daca il tin direct pe birou fara mousepad?

7 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Cum ti-a spus si Gabi05 iti spun si eu, adica sa-ti cumperi un mouse pad de calitate.Vei vedea diferenta.
Eu il am pe acesta:
http://www.pcgarage.ro/mouse-pad/cm-storm/speed-rx-medium/

| Gabi05 a răspuns:

Nu se strica, dar nu prea e indicat.
Cumparati un mousepad, pentru ca nu vei beneficia de senzorul lui.

Ps:daca iti cumperi un mousepad, ia-ti unul de calitate, nu orice mousepad de 3lei.

Un mousepad la 3lei e facut din plastic sau cauciuc ieftin, pe cand unul de la 19-150lei,e facut din materia textil u baza cauciucata.

Eu tocmai am primit coletul cu aceat steelseries, si e unul bestial.
Am pus pe el un a4tech oscar si nu am probleme cu el.

www.pcgarage.ro/mouse-pad/steelseries/steelpad-qck/

| khwewljewew a răspuns:

Nu se strica. Foloseste-l fara probleme.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Nu pateste nimic.

| MetfeXs a răspuns:

Nu se strica dar pentru o precizie mai buna iti trebuie un mousepad.

| Loewee a răspuns:

Cum a zis si Gabi05, iti recomand un mousepad de la SteelSeries am si eu unul si se simte diferenta de la cer la pamant cand pui mouse-ul pe un pad de inalta calitate.

| Dumitrescu_Monica_1992 a răspuns:

Nu se strica