| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si de ceva timp am observat ca uneori cand ma masturbez, testiculul stang iese din scrot si se duce undeva mai spre baza penisului (probabil in canalul inghinal). Dupa ejaculare, in aproximativ 5-10 secunde revine singur in scrot. Aceasta diferenta am observat-o doar la testiculul stang, cel drept "comportandu-se" normal. Testiculul stang este mai sus decat cel drept de cand ma stiu. Este vreo problema? Va rog sa imi raspundeti urgent.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intotdeauna, la toti barbatii, un testicul este mai sus decat celalalt. la tine, se asociaza probabil un canal inghinal mai larg. In timpul ejacularii, testiculele ascensioneaza si pot aluneca in canalul inghinal. E perfect normal, nu e nimic anormal.

| BlueAngel1 a răspuns (pentru Brigaela):

Eu sunt si putin mai grasut. Poate fi si din aceasta cauza? Multumesc oricum ca m-ai linistit.

| Brigaela a răspuns (pentru BlueAngel1):

Nu e din cauza greutatii, asa e normal sa fie.

4 răspunsuri:
| plasticstyle a răspuns:

O sa l pierzi ca hitler

| robert951 a răspuns:

Nu, nu este nici o problema.