| FigooBwaaFraieriii a întrebat:

SAlut TPU! Am 18 ani, si am avut o partida de sex...mai mult anal, ma rog nu conteaza.In timpul actului sexual, am observat ca s-a rupt persevativul un pic, eu nu am bagat de seama si am continuat.Acum nu stiu...sunt ingandurat mereu. Daca am lasat iubita gravida? FUNDA BWAAAA!

Răspuns Câştigător
| Malinass a răspuns:

Daca e anal, clar nu sunt prea multe sanse sa fie insarcinata
Totusi pentru linistea voastra sufleteasca roag-o sa faca un test de sarcina, sa fiti siguri ca nu sunteti parintibatting eyelashes.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca s a intamplat anal atunci nu are cum sa ramana insarcinata[este important unde ai continuat cand ti-ai dat seama ca e rupt]

| SpeciMen a răspuns:

Da

| dragos9234 a răspuns:

Daca ai facut anal nu ai cum sa o fi lasat gravida.
Tu gandesti?

| CristianMarius a răspuns:

Felicitari o sa mai fie unu ca tine

Răspuns utilizator avertizat
| hurricaneX a răspuns:

Daca a fost doar sex anal, nu, nu o sa ramana gravida.
Daca ai ejaculat in cealalta parte si daca a patruns sperma acolo da, sunt sanse sa ramana gravida. happy

| vanessayassmine a răspuns:

Depinde cand s-a rupt prezervativul: anal sau? happy

| andreealexandra99 a răspuns:

Daca a fost anal inseamna ca o sa ramana insarcinata cu un caine