| FigooBwaaFraieriii a întrebat:

SAlut TPU! Vreau sa trecem direct la subiect, asa ca incep cu.:$ VIATA SEXUALA.Aseara am avut o partida de sex...mai mult anal..in fine :-J.Dar iubita mea a luat niste persevative, aiii de capu lor.in fine.:-J in timpul actului sexual, am vazut ca s-a rupt un pic persevativul si... nu am gandit pe moment sisad mi-am dat drumu din greseala.Acum in fiecare noapte stau si ma gandesc daca nu am lasat fata gravida straight face. Raspunsuri aziii si BUNE FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Licurici07 a răspuns:

Avand in vedere ca o femeie ramane insarcinata doar atunci cand este la ovulatie, ai putea sa stai putin linistit, insa daca ne gandim ca tu acest lucru nu il de unde sti, atunci nu mai poti sta prea linistit. Daca prezervativul s-a rupt in timpul actului sexual anal si atunci ti-ai dat drumul nu este insarcinata, insa daca a fost in vagin, atunci poti sta pe ganduri. Tu stii cel mai bine!

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca s a rupt si ti-ai dat drumul atunci inca nu-i tarziu sa i a pastila de a doua zi

| Roxana121 a răspuns:

Vezi ce inseamna sa te bazezi pe femeietongue

| darrio2007 a răspuns:

Ai de gramatica ta. Daca si ea a cerut la magazin tot persevative cred ca aia i-a dat pungi de unica folosinta.Ca alea se rup repede.

| Hieer a răspuns (pentru darrio2007):

laughing laughing ce tare a fost fazalaughing

| unknownn a răspuns:

In fine... daca lasi femeia sa-ti cumpere prezervative laughing

| Vix999 a răspuns:

Eu nu inteleg... daca ai facut sex aseara..cum stai tu in fiecare noapte sa te gandesti la asta?
Ma rog, sa ia pastila de a doua zi. Asta daca are macar 17 ani jumate sau 18. Daca nu, sa mearga la medic si sa discute cu el.

| Robbu a răspuns (pentru Vix999):

Mie imi miroase a vrajeala...la tine ziua consta in "3-4 seri"?laughing si daca tot e adevarat.Alta data sa stii si sa te duci sa-ti cumperi prezervative singur!

| Vix999 a răspuns (pentru Robbu):

Nu inteleg ce ai vrut sa spui...ca esti de acord cu mine ca ceva nu se leaga? La asta te ai referit cu raspunsul tau?

| Robbu a răspuns (pentru Vix999):

Da,sunt de acord cu tine happy e logic ce ai spus laughing pacat de el si de "persevativele" lui.sa fim seriosi happy cine crede tampenia asta? s-a dat de gol cu fiecare cuvant care l-a folosit in acea intrebare oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce a cautat sa ia persevative? Astea se rup. Trebuia sa ia prezervative, astea-s mai rezistente.

| Oaste a răspuns:

Doar gainile se lasa "gravide" in cur

| LuffyPirateKing a răspuns:

Are nevoie de o pastila

| darrio2007 a răspuns (pentru LuffyPirateKing):

Cine? El?

| LuffyPirateKing a răspuns (pentru darrio2007):

Fata cu care a facut...sex cu el laughing

| PacmanX2 a răspuns:

Nu prea cred ca poti ramane insarcinata dintr-un act sexual ANAL happy, dar in fine ^^.