| haloperidol2001 a întrebat:

Am 18 ani si cam aproape de un an am observat ca am pe marginea capului de penis niste bubite foarte mici, dese si albe.N-am bagat de seama pana acum dar inca le am si ma ingrijorez.Nu am avut contact sexual pana acum, nu ma mananca, nu ma doare.Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Poți sa faci candidoza și de la antibiotice. Sau e o problema dermatologica... Fă-ti curaj și mergi la medic.

| haloperidol2001 explică (pentru Public22):

Eu sunt singur la mama.Sa i spun sau sa merg singur la doctorul de familie? Mi e cam jena.