| Zataki a întrebat:

De ceva vreme (aproximativ 2 ani) mi-au aparut bubite mici si albe pe penis. Sunt situate aproape de locul prin care iese urina. Mentionez ca nu ma mananca/dor sau incomodeaza in vreun fel, ci doar sunt acolo. Am observat ca s-au extins. Ma voi duce cat de curand la un contol medical, dar as vrea si opinii orientative. Problema nu poate fi legata de un eventual contact sexual, deoarece sunt virgin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SebastianCMT a răspuns:

Sunt puncte de grasime, sau au aparut in cazul in care a fost fortata ata penisului. Cel mai indicat e sa te duci la medic... Funda?