| Giovaniiiiii a întrebat:

Salut baieti , de la un timp au inceput sa imi apare mici 'bubite' , punctulete , asemanatoare cosurilor de culoare alba pe penis , se inmultesc , s-au inmultit aproape pe tot penisul inclusiv pe marginea 'capului' acestuia ! Ce ma sfatuiti sa fac sa scap de aceste 'cosuri' ca sa zic asa? Credeti ca este de la pubertate si or sa dispara singure? please o solutie sa scap de asta si sa am penisul ca inainte ! DAU FUNDA !

5 răspunsuri:
| bughy89 a răspuns:

Prietene du-te la doctorul de familie si arata-i cat mai repede posibil. El stie cu siguranta ce e mai bine pentru tine. Dupa ce aflii despre ce e vorba anunta-ne si pe noi pentru viitor.

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

Nu te speria nu e nici o boala sau ceva de genul... nu mai tin minte exact cum se numesc dar toti baietii le au la unii nu se vad la altii da... cand ai sa faci sex o sa fie mai placut happy

| Giovaniiiiii explică (pentru Cretzu_CreTzu_1991):

Mersi de raspuns, un prieten mi-a spus ca sa dorm lejer noaptea, adica sa dorm fara boxeri pe mine, sa schimb lenjerie zilnic plus dus (chiar si de mai multe ori) si o sa se duca! voi ce credeti? crezi ca o sa se duca de la sine?

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

In legatura cu spalaturile, foloseste sapunul de casa, cumparat de pe piata de la tarani, sau de la bunici. Este antialergic.
-Un unguent bun este cel de galbenele.
-Picaturile suedeze au eficienta buna in toate, incearca!
Nu mai consuma carne grasa si nici de porc, nu prajeli, nu alimente cu consevanti in special sucurile din comert.
incearca sa faci astea daca vrei sati dispara happy sper ca te-am ajutat...

| Giovaniiiiii explică (pentru Cretzu_CreTzu_1991):

Mersi mult, daca nu mai vine niciun raspuns mai bun ca al tau, ai funda! big grin