| bogdalex99 a întrebat:

Am 19 ani si cred ca am o problema cu penisul meu. Am avut o perioada asemanatoare cu o depresie destul de lunga in care am neglijat igiena organului genital. Dupa un timp indelungat nu mai puteam sa trag pielea peste capul penisului decat atunci cand nu era sculat dar am tot incercat pana intr-o zi cand am reusit foarte usor si de atunci e ok nu am nicio problema. Initial credeam ca am fimoza dar acum nu mai sunt probleme dar acum o saptamana in timp ce ma spalam am tras putin cam tare de piele si acum cand penisul nu este sculat dar este la marime medie nu mai imi sta pielea peste tot capul ci este putin iesit in afata si este destul de inconfortabil. Ce sa fac? Am vreo problema? mentionez ca sunt virgin.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aveai jeg o tonă

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil este fimoza si te sfatuiesc sa mergi al un urolog, mai ales daca intentionezi sa ai sex intr-un viitor apropiat.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, nu ai nicio problema. Totul este normal.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai nici o problema daca nu mai sta pielea pe glandul penisului, cu atat mai mult cu cat nu ai dureri.