| azsxdcfvg a întrebat:

am 5 săptămâni de cand m-am despărțit de iubita mea. SI as vrea sa mă împac cu ea pentru a o iubesc foarte mult mai ales dupa ce am pierdut-o. AM încercat prin multe motive sa mă împac cu ea dar e foarte suparata pe mine pentru ca la nervi i-am reproșat multe chestii si cred ca am ranit-o sigur

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hmmm...e cam greu daca tine supararea, inseamna ca ai ranit-o. Cel mai bine e sa-i cumperi un buchet de flori si sa vb cu ea direct sa-i explici ce s-a intamplat si cat de rau iti pare, sa o faci sa inteleaga ca totul a fost la nervi si ca ce i-ai spus nu e adevarat!

| azsxdcfvg explică (pentru superdorex):

Am facut asta cu un latisor si m-a refuzat

| Emilian65 a răspuns:

Cand i-ai reprosat acele lucruri nu te-ai gandit ca o ranesti? Acum degeaba insisti sa te impaci cu ea. Foarte bine face ca nu se impaca cu tine.

| kandaraki a răspuns:

Daca intr-adevar si ea doreste sa va impacati, ia-o incet. Suno, scrie-i, vino cu un buchet de flori, incearca sa discuti cu ea. Trimite-i o scrisoare in care descrie tot si dupa asta poate iti va da o sansa! succes

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Ai pierdut-o.
Crezi ca ea te v-a vrea inapoi?
V-a gasi pe altu'.
Si oricum, degeaba incerci nu stiu ce chestii, la fete, ii foarte greu pana sa te impaci.