| Emyemy192001 a întrebat:

am aproape 19 si viața mea e panaramă, nu prea am bani, sunt mai timid, nu-s nici urat, nici frumos, dar m-am plictisit. O prietenă nu pot să-mi fac, nu stiu de ce inca sunt virgin, nu stiu viata asta e de c**** nu mai am nici prieteni sa ies cu ei, si-au făcut anturaje altundeva. Ce sa fac cu viața mea? Lasati-mi Facebook pe privat sa vb nu stiu ma plimb singur de nebun pe strada, alta data stau mai mult prin casă, pfff parcă morrr credeți-mă crying((

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum sa iti faci prietena cand esti certat cu limba romana?

Uite ai un pretendent pe aici, nu il refuza ca o sa mori singur laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O fi el analfabet dar e mai bun decât un copil imatur.

| Emyemy192001 explică (pentru anonim_4396):

Am scris repede dar tu vb de limba română ești vai de capul tău și ceri atenție

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns:

Analfabet level: 1000000000

| Emyemy192001 explică:

Nu ție rușine ce ai câștigat